Sultangazi Özel Sağlık Sigortası

sultangazi-ozel-saglik-sigortasi

Eğer özel sağlık sigortası yaptırmak istiyorsanız ihtiyacına uygun olan sağlık sigortanızı kafanızda bir soru işareti bırakmadan anında seçebilirsiniz. Teminatlar ve fiyatlar ile ilgili tüm sorunlarınızı yanıtlayabiliriz.

Özel Sağlık Sigortası müşterilere özel oluşturulan teminatlar dâhilinde geniş anlaşmalı hastane ağına, A+ özel hastane hizmetlerine sahip olabilen bir üründür.

Teminatları belirlediğiniz şekilde genişletebilir, isterseniz yurt dışı hastaneler ve sağlık kurumlarında bile kullanabilirsiniz.

Yatarak tedavi sürecindeki masrafları için limitsiz olan paket seçip hiç bir ücret ödemeye gerek kalmadan sınırsız hizmet alabilirsiniz. Ayakta tedavi sağlık giderlerinizi belirlenmiş bir oran ile (genel olarak 80%) karşılanır. Örneğin 1000 TL’lik bir muayene için 200 TL ödemeniz gerekir.

İlaçlar, laboratuvar ve özel istenen tetkikler gibi harcamalarınızı da teminatlar dâhilinde karşılar.

2023 yılı sağlık sigortası fiyatları tercih edilecek teminatlara, önceki hastalıklara, yaşınıza ve yaşanılan bölgeye göre değişkenlik gösterir.

Özel sağlık sigortasından daha geniş kapsamlı olduğundan tamamlayıcı sağlık sigortasına göre daha yüksek fiyatta sunulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir